Zero Compromise Optic ZC840 8-40x56mm F1 MPCT3X MRAD

Kód: 6031582
107 900 Kč 89 174 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Naši inženýři nastavili další standard pro zvětšení, zobrazovací výkon a mechanickou přesnost. Se svým 8-40x zvětšením a nepřekonatelným rozlišením tato optika překonává vše, co jste kdy viděli.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Naši inženýři nastavili další standard pro zvětšení, zobrazovací výkon a mechanickou přesnost. Se svým 8-40x zvětšením a nepřekonatelným rozlišením tato optika překonává vše, co jste kdy viděli.

S rozsahem nastavení nadmořské výšky 28 mil a zorným polem 4,6 m/100 m - 1,0 m/100 m při 40násobném zvětšení budete mít dobrý obraz, abyste udrželi svůj cíl v dohledu. 

 Záměrný kříž: MPCT3X

zc840b 

Zero Compromise Optic je mladá rakouská společnost v úzké spolupráci s prověřenými mezinárodními odborníky s desítkami let zkušeností v oblasti optiky na dlouhé vzdálenosti. S námi pracují nejlepší a nejzkušenější mozky z Rakouska a Spojených států na nových a jedinečných optických a mechanických konceptech a designech. Výpočet optiky, na kterém jsou založeny naše současné modely, byl několika nezávislými odborníky popsán jako možná nejlepší a nejvyváženější, která kdy byla do puškohledu instalována.

Tak se nám daří přinášet na trh produkty, které překonávají vše, co bylo doposud k dispozici!

Skutečnost, že tým ZCO byl po mnoho let vždy v úzkém a trvalém kontaktu se sportovními střelci a myslivci a také se aktivně účastní sportovních akcí a honů, umožnil přesně reagovat na požadavky zákazníků a tím i zvažovat zdánlivě nepodstatné detaily.

Tímto způsobem by měly být navázány a udržovány dlouhodobé, pokud možno celoživotní vztahy se zákazníky. Ty jsou zase základem budoucích inovací s jasným zaměřením – „Nejvyšší standardy kvality“.

Vyrábíme produkty, které nabízejí nejvyšší výkon v každé situaci a aplikaci a 100% splňují nebo dokonce předčí očekávání našich zákazníků! Vysoká kvalita a přesnost puškohledů ZCO není nikdy zastíněna nebo obětována kvůli objemu výroby. Tato filozofie je nejvyšší prioritou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: první
Zoom: 8-40x
MOA / MRAD: MRAD
Průměr objektivu: 56 mm
Průměr tubusu: 36 mm
Podsvícení: ANO
Délka: 440 mm
Hmotnost: 1175 g
Uzamykací věžičky: ANO
Výrobce: Zero Compromise Optic ( ZCO )
Web výrobce: www.zcompoptic.com/en-us/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: