Zero Compromise Optic ZC527 5-27x56mm F1 MPCT1 MRAD

Kód: 3813
103 900 Kč 85 868 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Puškohled ZC527 má jednu z nejlepších optik a je oceňován špičkovými střelci po celém světě. Je používán  tam, kde ostatní končí.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Zero Compromise Optic ZC527 je 387 mm (15,24 palce) dlouhý, váží pouze 1122 g.

Je to třída sama pro sebe!

Mezi všemi ostatními optikami v tomto rozsahu zvětšení je velmi velkorysé zorné pole 7 m / 100 metrů (21 stop/100 Yds) jedním z nejširších v oboru. Vynikající propustnost světla a výjimečné rozlišení jsou jen dva atributy nejlepšího optického designu, který byl kdy vyvinut, a dokonale doplňují ty nejlepší mechanické vlastnosti v oboru.

Naším cílem není jen stavět puškohledy. Snažíme se stavět absolutně nejlepší puškohledy na světě! Na kvalitě nešetříme, jednoduše používáme ty nejlepší materiály a techniky, abychom vytvořili rozsah, o kterém jste vždy snili.

Záměrný kříž: MPCT1

zc527

Zero Compromise Optic je mladá rakouská společnost v úzké spolupráci s prověřenými mezinárodními odborníky s desítkami let zkušeností v oblasti optiky na dlouhé vzdálenosti. S námi pracují nejlepší a nejzkušenější mozky z Rakouska a Spojených států na nových a jedinečných optických a mechanických konceptech a designech. Výpočet optiky, na kterém jsou založeny naše současné modely, byl několika nezávislými odborníky popsán jako možná nejlepší a nejvyváženější, která kdy byla do puškohledu instalována.

Tak se nám daří přinášet na trh produkty, které překonávají vše, co bylo doposud k dispozici!

Skutečnost, že tým ZCO byl po mnoho let vždy v úzkém a trvalém kontaktu se sportovními střelci a myslivci a také se aktivně účastní sportovních akcí a honů, umožnil přesně reagovat na požadavky zákazníků a tím i zvažovat zdánlivě nepodstatné detaily.

Tímto způsobem by měly být navázány a udržovány dlouhodobé, pokud možno celoživotní vztahy se zákazníky. Ty jsou zase základem budoucích inovací s jasným zaměřením – „Nejvyšší standardy kvality“.

Vyrábíme produkty, které nabízejí nejvyšší výkon v každé situaci a aplikaci a 100% splňují nebo dokonce předčí očekávání našich zákazníků! Vysoká kvalita a přesnost puškohledů ZCO není nikdy zastíněna nebo obětována kvůli objemu výroby. Tato filozofie je nejvyšší prioritou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: první
Zoom: 5-27x
MOA / MRAD: MRAD
Průměr objektivu: 56 mm
Průměr tubusu: 36 mm
Podsvícení: ANO
Délka: 387 mm
Hmotnost: 1122 g
Uzamykací věžičky: ANO
Výrobce: Zero Compromise Optic ( ZCO )
Web výrobce: www.zcompoptic.com/en-us/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: