Zero Compromise Optic ZC420 4-20x50mm F1 MPCT3X MRAD

Kód: 3810
96 600 Kč 79 835 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Zero Compromise Optic ZC420 kombinuje vynikající optický výkon s nepřekonatelnou mechanickou přesností v ultrakrátkém designu, který byl kdy vyvinut. 

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

ZC420 kombinuje nejvyšší ostrost, brilantní optiku a robustnost v kompaktním těle, které dokáže držet krok s mnohem většími puškohledy. Tento malý puškohled měří pouhých 325 mm (12,8 palce) na délku a váží pouhých 1036 g a je ideální pro všechny aplikace, kde je žádoucí malá velikost a maximální výkon.

Nízké zvětšení poskytuje široké zorné pole pro vaše zamíření na blízko, zatímco mechanický systém umožňuje nastavení výšky 35 mil. Nikdy předtím se v tak elegantním a kompaktním puškohledu nespojilo tolik výkonu.

Nepřekonatelný optický výkon.

Naši inženýři nastavili další standard pro čistotu, propustnost světla a rozlišení v kompaktním těle. Takový výkon v tomto rozsahu zvětšení a velikosti objektivu ještě nebyl k vidění. Barevné podání umožňuje nejlepší možné zobrazení, celková propustnost světla je 92 % s prvotřídním rozlišením.

Tyto špičkové hodnoty pro všechny rozhodující optické parametry dohromady umožňují dříve nedosažené hodnoty za šera nebo za zhoršených světelných podmínek, a to i s 50mm objektivem. 

Záměrný kříž: MPCT3X

zc420


Zero Compromise Optic je mladá rakouská společnost v úzké spolupráci s prověřenými mezinárodními odborníky s desítkami let zkušeností v oblasti optiky na dlouhé vzdálenosti. S námi pracují nejlepší a nejzkušenější mozky z Rakouska a Spojených států na nových a jedinečných optických a mechanických konceptech a designech. Výpočet optiky, na kterém jsou založeny naše současné modely, byl několika nezávislými odborníky popsán jako možná nejlepší a nejvyváženější, která kdy byla do puškohledu instalována.

Tak se nám daří přinášet na trh produkty, které překonávají vše, co bylo doposud k dispozici!

Skutečnost, že tým ZCO byl po mnoho let vždy v úzkém a trvalém kontaktu se sportovními střelci a myslivci a také se aktivně účastní sportovních akcí a honů, umožnil přesně reagovat na požadavky zákazníků a tím i zvažovat zdánlivě nepodstatné detaily.

Tímto způsobem by měly být navázány a udržovány dlouhodobé, pokud možno celoživotní vztahy se zákazníky. Ty jsou zase základem budoucích inovací s jasným zaměřením – „Nejvyšší standardy kvality“.

Vyrábíme produkty, které nabízejí nejvyšší výkon v každé situaci a aplikaci a 100% splňují nebo dokonce předčí očekávání našich zákazníků! Vysoká kvalita a přesnost puškohledů ZCO není nikdy zastíněna nebo obětována kvůli objemu výroby. Tato filozofie je nejvyšší prioritou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: první
Zoom: 4-20x
MOA / MRAD: MRAD
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 36 mm
Podsvícení: ANO
Délka: 328 mm
Hmotnost: 1036 g
Uzamykací věžičky: ANO
Výrobce: Zero Compromise Optic ( ZCO )
Web výrobce: www.zcompoptic.com/en-us/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: