Set Kowa Prominar TSN-99 (úhlový) s širokoúhlým okulárem TE-11WZ-ll

Kód: 886081
Značka: Kowa
96 921 Kč 80 100 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vysoce kvalitní spektiv - pozorovák z nové řady TSN-99 od japonské firmy Kowa v sobě nese přes šedesát let zkušeností ve stavbě optických systémů, při čemž je vybaven prémiovými vlastnostmi. Křišťálově čisté fluoridové čočky, duální zaostřování, gigantický 99 mm objektiv s ochrannou Kowa Repelling vrstvou, odolnost proti přírodním vlivům, robustní pevné tělo, možnost připojení zrcadlovky - to jsou pro tuto značku a tento spektiv základní vlastnosti. 

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

  • Duální zaostřování - tento systém dvojtého kroužku na zaostřování je vlajkovou lodí definující značku Kowa a řadu pozorováků Prominar TSN. Je zkonstruován k možnosti dokonale ovládat zaostření obrazu. Tento mechanismus je ovládací zařízení mezi vaším okem a pozorovákem. Přesné inženýrství zkušených techniků zaručuje hladký chod a jednoduché použití i v rukavicích. Větším kroužkem narychlo změníte zaostření na přibližnou úroveň, následně menším kroužkem jemně špičkou prstu doostříte přesně dle potřeby. 
  • Fluoridový krystal přináší to nejlepší z pozorování vzdálených objektů, to nejlepší, co se dá dnes sehnat. Totální absence chromatické aberace a obraz nevšední kvality, rozlišení a kontrastu u jiných čoček budete hledat marně. Fluoridové čočky jsou obecně velmi náročně na dílenské zpracování v porovnání s "obyčejnými" skly, proces výroby je výrazně složitější. Kowa čočkám dává extra péči, aby mohla na trh přinést skutečně nejlepší optický systém s fluoridovou čočkou. Díky tomu jsou pozorováky od Kowy tak unikátní. 
  • Velká 99 mm čočka objektivu z čistého fluoridového krystalu v kombinaci s Kowa XD konkávní čočkou přináší detailní podání obrazu i při zhoršených svtělných podmínkách. K tomu jsou čočky potaženy speciální ochrannou vrstvou Kowa Repellent. Nejlepší možné čočky na trhu tak přináší obraz, který netrpí chromatickou aberací i při největším zvětšení. 
  • Pozorováky Kowa řady TSN-99 jsou stavěny tak, abyste si už žádný další nemusely kupovat, budete je mít na celý život. Můžete je používat i při horších povětrnostních podmínkách, aniž byste se o ně museli bát. Je to Váš celoživotní partner na jakýkoli výlet do přírody. Ochranná vrsstv a Kowa KR brání nahromadění či poškození čoček prachem, vlhkostí nebo štěrkem. 
  • Pod gumovou vrstvou, díky které se pozorovák dobře drží a ovládá, naleznete silné, robustní a při tom lehké tělo z magnesiové slitiny. Tento materiál je vyráběn speciálním způsobem lití (thixotropic mouldung), díky čemuž je pevný jako ocel a při tom lehký. Celé tělo pozorováku TSN-99 je právě z této slitiny, je tak docíleno lehkého a kompaktního, ale velice výkonného výsledku. Pozorovák je tak snadno přenositelný a velmi odolný. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pozorovací dalekohledy
Zoom: 30-70x
Průměr objektivu: 99 mm
Verze produktu: úhlové tělo
Materiál objektivu: fluoridový krystal
Efektivní průměr objektivu: 99 mm
Minimální ostřitelná vzdálenost: 6 m
Závit pro filtry: 105 mm
Délka: 378 mm
Hmotnost: 1810 g
Odkaz výrobce: www.kowaoptic.com
Položka byla vyprodána…

KOWA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: