Puškohled Leupold,VX-5HD,3-15x56, osv.osnova CDS-ZL2/Fire Dot4 Fine, tubus 30mm, černý mat

Kód: LEU175834
Značka: Leupold
44 361 Kč 36 662 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

VX®-5HD 3-15x56mm vám poskytuje veškerou flexibilitu s 56mm objektivem, takže maximalizuje tolik světla výstupní pupily, kolik vaše oko zvládne.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Přichází s naším patentovaným osvětlením Firedot®, které vám poskytne jasný a intuitivní zaměřovací bod, který se neztratí ani za špatných světelných podmínek.

VX-5HD definuje neúprosnou všestrannost. Jeho široký rozsah zvětšení dává lovcům a střelcům schopnost přizpůsobit se jakémukoli prostředí. Je postaven na profesionálním optickém systému Leupold a nabízí bezkonkurenční propustnost světla, která je navržena tak, aby překonala výkon v nejnáročnějších světelných podmínkách. Jeho špičková redukce odlesků poskytuje jasný obraz v ostrém přímém světle, zatímco rozlišení a čistota splní požadavky každého profesionálního střelce v terénu. A když je čas stisknout spoušť, budete chtít přesnost a dodatečnou elevaci, kterou přináší otočný ovladač CDS® ZeroLock® 2.

Stejně jako všechny puškohledy Leupold® je navržen, vyroben a smontován v USA a je na něj zaručena doživotní záruka.

  • Evropou ovlivněný design
  • Tučné vnější čáry rychle zarovnávají cíle
  • Červený bod napájený optickými vlákny
  • Více nastavení jasu pro měnící se podmínky
  • Technologie FireDot® přivede vaše oko do středu nitkového kříže pro rychlé získání cíle
  • Funkce Motion Sensor Technology
  • Druhá ohnisková rovina

POMĚR ZOOMU 5:1
Všestranný poměr zoomu 5:1 vám poskytuje 5krát větší zvětšení při vysokém výkonu než při nízkém výkonu, takže si můžete upravit zvětšení tak, abyste našli dokonalou rovnováhu mezi zvětšením a zorným polem pro každou situaci. Čím větší je poměr zoomu, tím všestrannější může puškohled být.

PROFESIONÁLNÍ OPTICKÝ SYSTÉM
Profesionální optický systém Leupold nabízí bezkonkurenční propustnost světla, která je navržena tak, aby překonala ty nejnáročnější světelné podmínky, špičkovou redukci odlesků pro čistý obraz v ostrém, přímém světle a rozlišení a čistotu, kterou profesionální střelci v terénu požadují.

BOČNÍ ZAMĚŘENÍ
Boční ohnisko upravuje paralaxu dalekohledu, čímž je záměrný kříž jasnější a méně vnímáte pohyb, když střílíte na různé vzdálenosti.

SYSTÉM CDS
Leupold's Custom Dial System® (CDS®) vám dává možnost přizpůsobit vaši věž (nastavovací kolečko) vaší přesné balistice a podmínkám prostředí.

CDS-ZL2 ELEVAČNÍ ČÍSELNÍK
CDS-ZL2 (ZeroLock 2) poskytuje dvě otáčky nastavení elevace a zároveň eliminuje náhodný pohyb otočného voliče pomocí tlačítkového systému ZeroLock. Je také vybaven oceňovaným systémem Custom Dial System® (CDS®) společnosti Leupold.

DRUHÁ OHNISKOVÁ ROVINA
V dalekohledech s druhou ohniskovou rovinou zůstává nitkový kříž stejně velký, zatímco cíl roste a zmenšuje se, když upravíte zvětšení. Tyto nitkové kříže jsou ideální pro lov při slabém osvětlení.

ZERO LOCK DIAL
Systém ZeroLock® zabraňuje náhodnému pohybu číselníku tím, že jej uzamkne na místě.

ZERO STOP
Systém ZeroStop vytváří zpětnou zarážku při vracení ciferníku zpět na nulu, takže neotočíte ciferníkem omylem o celou otáčku špatným směrem.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA ČOČKY
Guard-ion je hydrofobní povrchová úprava čočky, která odvádí nečistoty a vodu pro bezúdržbový, jasný a ostrý obraz.

OSVĚTLENÝ KŘÍŽ
Tento dalekohled je dodáván s osvětleným záměrným křížem, který vám může pomoci rychleji se dostat na cíl v situacích se slabým osvětlením.

TECHNOLOGIE POHYBOVÉHO SENZORU (MST)
Technologie Motion Sensor Technology (MST™) prodlužuje životnost baterie tím, že automaticky deaktivuje osvětlené nitkové kříže po pěti minutách nečinnosti a poté se okamžitě znovu aktivuje, jakmile je detekován pohyb.

VODOTĚSNÉ, ODOLNÉ PROTI MLZE A NÁRAZŮM
Leupold je průkopníkem moderní vodotěsné a zamlžovací technologie využívající pokročilé vnitřní plyny a metody těsnění, které odolávají extrémním teplotám, změnám nadmořské výšky a otřesům, takže vnitřky optiky zůstávají bez vlhkosti a křišťálově čisté po celý život.

infocc

velikab

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: druhá
Zoom: 3-15x
MOA / MRAD: MRAD
Průměr objektivu: 56 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: ANO
Model: Puškohled Leupold,VX-5HD,3-15x56, osv.osnova CDS-ZL2/Fire Dot4 Fine, tubus 30mm, černý mat

Puškohled Leupold VX-5HD 3-15x56mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: