Puškohled Leupold, VX-6HD, 2-12x42mm, CDS-ZL2, osvětlená osnova FireDot Duplex, černý

Kód: LEU171563
Značka: Leupold
46 426 Kč 38 369 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Puškohled VX®-6HD 2-12x42mm posouvá všestrannost na další úroveň. Nabízí neuvěřitelně široké zorné pole a zároveň poskytuje zvětšení potřebné pro záběry na střední až dlouhé vzdálenosti. 

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Jeho robustní a lehké tělo z něj udělalo oblíbence pro každého lovce, který není ochotný obětovat výkon nebo váhu. Postavili jsme ho pro cokoli a všechno.

2-12 je postavený na profesionálním optickém systému Leupold, nabízí bezkonkurenční propustnost světla, která je navržena tak, aby překonala výkon v nejnáročnějších světelných podmínkách. Jeho špičková redukce odlesků poskytuje jasný obraz v ostrém přímém světle, zatímco rozlišení a čistota splní požadavky každého profesionálního průvodce nebo střelce v terénu. Široký rozsah zoomu v kombinaci s elektronickým zaměřovacím křížem v dalekohledu, elevačním kolečkem CDS-ZL2 ZeroLock® a odnímatelnou páčkou hodu dělají z VX-6HD nejuniverzálnější puškohled Leupold®, jaký byl kdy vyroben.

VX-6HD jde tam, kde jiné dalekohledy nemohou. Jeho jedinečná kombinace funkcí, odolnosti a optického výkonu na profesionální úrovni zaručuje, že zvládne jakoukoli výzvu, kterou před něj postavíte. Je 100% vodotěsný a odolný proti zamlžení a jako všechny puškohledy Leupold je navržen, vyroben a smontován v USA a je zaručeno, že bude fungovat po celý život.

  • Přináší novou technologii do klasického designu
  • Červený bod napájený optickými vlákny
  • Více nastavení jasu pro měnící se podmínky
  • Technologie FireDot® přivede vaše oko do středu nitkového kříže pro rychlé získání cíle
  • Široká škála střeleckých aplikací
  • Druhá ohnisková rovina

POMĚR ZOOMU 6:1
Všestranný poměr zoomu 6:1 vám poskytuje 6krát větší zvětšení při vysokém výkonu než při nízkém výkonu, takže můžete snížit výkon při blízkých setkáních nebo úplně zvýšit při střelbě na velkou vzdálenost. Čím větší je poměr zoomu, tím univerzálnější může být tento puškohled.

PROFESIONÁLNÍ OPTICKÝ SYSTÉM
Profesionální optický systém Leupold nabízí bezkonkurenční propustnost světla, která je navržena tak, aby překonala ty nejnáročnější světelné podmínky, špičkovou redukci odlesků pro čistý obraz v ostrém, přímém světle a rozlišení a čistotu, kterou profesionální střelci v terénu požadují.

SYSTÉM CDS®
Leupold's Custom Dial System® (CDS®) vám dává možnost přizpůsobit vaši věž (nastavovací kolečko) vaší přesné balistice a podmínkám prostředí.

CDS-ZL2 ELEVAČNÍ ČÍSELNÍK
CDS-ZL2 (ZeroLock 2) poskytuje dvě otáčky nastavení elevace a zároveň eliminuje náhodný pohyb otočného voliče pomocí tlačítkového systému ZeroLock. Je také vybaven oceňovaným systémem Custom Dial System® (CDS®) společnosti Leupold.

DRUHÁ OHNISKOVÁ ROVINA
V dalekohledech s druhou ohniskovou rovinou zůstává nitkový kříž stejně velký, zatímco cíl roste a zmenšuje se, když upravíte zvětšení. Tyto nitkové kříže jsou ideální pro lov při slabém osvětlení.

ZERO LOCK DIAL
Systém ZeroLock® zabraňuje náhodnému pohybu číselníku tím, že jej uzamkne na místě.

ZERO LOCK 
Rychlé a snadné nastavení větru pomocí aretačního tlačítka a zarážek otáčení.

ZERO STOP
Systém ZeroStop vytváří zpětnou zarážku při vracení ciferníku zpět na nulu, takže neotočíte ciferníkem omylem o celou otáčku špatným směrem.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA ČOČKY
Guard-ion je hydrofobní povrchová úprava čočky, která odvádí nečistoty a vodu pro bezúdržbový, jasný a ostrý obraz.

ÚROVEŇ ELEKTRONICKÉHO ZAMĚŘOVAČE
Elektronický záměrný kříž bude blikat, když dalekohled není ve vodorovné poloze, což podporuje přesnější střílení na velké vzdálenosti. Může také zjednodušit proces montáže.

OSVĚTLENÝ KŘÍŽ
Tento dalekohled je dodáván s osvětleným záměrným křížem, který vám může pomoci rychleji se dostat na cíl v situacích se slabým osvětlením.

TECHNOLOGIE POHYBOVÉHO SENZORU (MST)
Technologie Motion Sensor Technology (MST™) prodlužuje životnost baterie tím, že automaticky deaktivuje osvětlené nitkové kříže po pěti minutách nečinnosti a poté se okamžitě znovu aktivuje, jakmile je detekován pohyb.

KRYTKY OBJEKTIVU
Naše vysoce kvalitní odklápěcí čočka Alumina® zakrývá závit na dalekohledu a chrání čočku před vlhkostí, špínou a nečistotami.

OBOUSTRANNÁ PÁKA
Tato otočná páka se snadno upne na specifické kroužky. Díky velké ploše je ideální pro rychlé změny zvětšení.

VODOTĚSNÉ, ODOLNÉ PROTI MLZE A NÁRAZŮM
Leupold je průkopníkem moderní vodotěsné a zamlžovací technologie využívající pokročilé vnitřní plyny a metody těsnění, které odolávají extrémním teplotám, změnám nadmořské výšky a otřesům, takže vnitřky optiky zůstávají bez vlhkosti a křišťálově čisté po celý život.

spec99

spec99v

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: druhá
Zoom: 2-12x
MOA / MRAD: MOA
Průměr objektivu: 42 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: ANO
Model: Puškohled Leupold, VX-6HD, 2-12x42mm, CDS-ZL2, osvětlená osnova FireDot Duplex, černý
Položka byla vyprodána…

Leupold VX-6HD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: