Puškohled Leupold, VX-6HD, 1-6x24mm, CDS-ZL2, osvětlená osnova FireDot Duplex, černý

Kód: LEU171552
Značka: Leupold
43 373 Kč 35 845 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Špičkový puškohled se širokým zorným polem ideální pro lov na naháňkách apod. v ceně jsou i aluminiové, magnetické krytky

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

VX®-6HD 1-6x24mm nabízí všestranný rozsah zvětšení, díky kterému je ideální pro lovení zvěře, nebo jakoukoli jinou formu střelby na střední vzdálenost. Poskytuje úžasnou propustnost světla, redukci odlesků a čistý HD obraz v jednom odolném balení.

1-6 je postavený na profesionálním optickém systému Leupold, nabízí bezkonkurenční propustnost světla, která je navržena tak, aby překonala výkon v nejnáročnějších světelných podmínkách. Jeho špičková redukce odlesků poskytuje jasný obraz v ostrém přímém světle, zatímco rozlišení a čistota splní požadavky každého profesionálního střelce v terénu. Široký rozsah zoomu v kombinaci s elektronickým zaměřovacím křížem v dalekohledu, elevačním kolečkem CDS-ZL2 ZeroLock® a odnímatelnou páčkou dělají z VX-6HD nejuniverzálnější puškohled Leupold®, jaký byl kdy vyroben.

Stejně jako všechny puškohledy Leupold je i VX-6HD navržen, vyroben a smontován v USA a je zaručen doživotní provoz. Pokud tomu tak není, zdarma jej opravíme nebo vyměníme.

  • Přináší novou technologii do klasického designu
  • Červený bod napájený optickými vlákny
  • Více nastavení jasu pro měnící se podmínky
  • Technologie FireDot® přivede vaše oko do středu nitkového kříže pro rychlé získání cíle
  • Široká škála střeleckých aplikací
  • Druhá ohnisková rovina

POMĚR ZOOMU 6:1
Všestranný poměr zoomu 6:1 vám poskytuje 6krát větší zvětšení při vysokém výkonu než při nízkém výkonu, takže můžete snížit výkon při blízkých setkáních nebo úplně zvýšit při střelbě na velkou vzdálenost. Čím větší je poměr zoomu, tím univerzálnější může být tento puškohled.

PROFESIONÁLNÍ OPTICKÝ SYSTÉM
Profesionální optický systém Leupold nabízí bezkonkurenční propustnost světla, která je navržena tak, aby překonala ty nejnáročnější světelné podmínky, špičkovou redukci odlesků pro čistý obraz v ostrém, přímém světle a rozlišení a čistotu, kterou profesionální střelci v terénu požadují.

SYSTÉM CDS®
Leupold's Custom Dial System® (CDS®) vám dává možnost přizpůsobit vaši věž (nastavovací kolečko) vaší přesné balistice a podmínkám prostředí.

CDS-ZL2 ELEVAČNÍ ČÍSELNÍK
CDS-ZL2 (ZeroLock 2) poskytuje dvě otáčky nastavení elevace a zároveň eliminuje náhodný pohyb otočného voliče pomocí tlačítkového systému ZeroLock. Je také vybaven oceňovaným systémem Custom Dial System® (CDS®) společnosti Leupold.

DRUHÁ OHNISKOVÁ ROVINA
V dalekohledech s druhou ohniskovou rovinou zůstává nitkový kříž stejně velký, zatímco cíl roste a zmenšuje se, když upravíte zvětšení. Tyto nitkové kříže jsou ideální pro lov při slabém osvětlení.

ZERO LOCK DIAL
Systém ZeroLock® zabraňuje náhodnému pohybu číselníku tím, že jej uzamkne na místě.

ZERO LOCK 
Rychlé a snadné nastavení větru pomocí aretačního tlačítka a zarážek otáčení.

ZERO STOP
Systém ZeroStop vytváří zpětnou zarážku při vracení ciferníku zpět na nulu, takže neotočíte ciferníkem omylem o celou otáčku špatným směrem.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA ČOČKY
Guard-ion je hydrofobní povrchová úprava čočky, která odvádí nečistoty a vodu pro bezúdržbový, jasný a ostrý obraz.

ÚROVEŇ ELEKTRONICKÉHO ZAMĚŘOVAČE
Elektronický záměrný kříž bude blikat, když dalekohled není ve vodorovné poloze, což podporuje přesnější střílení na velké vzdálenosti. Může také zjednodušit proces montáže.

OSVĚTLENÝ KŘÍŽ
Tento dalekohled je dodáván s osvětleným záměrným křížem, který vám může pomoci rychleji se dostat na cíl v situacích se slabým osvětlením.

TECHNOLOGIE POHYBOVÉHO SENZORU (MST)
Technologie Motion Sensor Technology (MST™) prodlužuje životnost baterie tím, že automaticky deaktivuje osvětlené nitkové kříže po pěti minutách nečinnosti a poté se okamžitě znovu aktivuje, jakmile je detekován pohyb.

KRYTKY OBJEKTIVU
Naše vysoce kvalitní odklápěcí čočka Alumina® zakrývá závit na dalekohledu a chrání čočku před vlhkostí, špínou a nečistotami.

OBOUSTRANNÁ PÁKA
Tato otočná páka se snadno upne na specifické kroužky. Díky velké ploše je ideální pro rychlé změny zvětšení.

speci88

rozmery1

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: druhá
Zoom: 1-6x
MOA / MRAD: MOA
Průměr objektivu: 24 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: ANO
Model: Puškohled Leupold, VX-6HD, 1-6x24mm, CDS-ZL2, osvětlená osnova FireDot Duplex, černý
Typ baterie: CR2032
Hmotnost: 459 g

Leupold, VX-6HD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: