Puškohled Leupold, MARK 5HD, 3,6-18x44, M5C3 FFP, osnova PR1-MIL, tubus 35mm, černý

Kód: LEU180726
Značka: Leupold
55 822 Kč 46 134 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vyberte si Mark 5HD™ 3,6-18x44 mm a pocítíte rozdíl. Je až o 20 uncí lehčí než ostatní puškohledy ve své třídě, což vám dává výhodu v terénu nebo na dálku. Všestranný rozsah zvětšení 3,6-18x vám pomůže zasáhnout blízké cíle a zároveň vám poskytne flexibilitu pro dosah na velké vzdálenosti.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Špičkový puškohled pro přesnou střelbu se záměrou osnovou v první fokální rovině (FFP).

Puškohled Leupold Mark 5HD poskytuje vynikající ostrost od okraje k okraji a extrémní výkon při slabém osvětlení, zatímco všestrannost jeho několika možností záměrného kříže vám poskytne výhodu na dostřel nebo v terénu. Se třemi otáčkami nastavení elevace byl dalekohled Mark 5HD postaven tak, aby maximalizoval výkon nejnovějších pušek a munice na dlouhé vzdálenosti.

Jedinečná kombinace funkcí, odolnosti a optického výkonu na profesionální úrovni zaručuje, že Mark 5HD zvládne každou výzvu, kterou na něj postavíte. Je 100% vodotěsný a odolný proti zamlžení a stejně jako všechny puškohledy Leupold® je navržen, vyroben a sestaven v USA a je zaručeno, že bude fungovat po celý život.

POMĚR ZOOMU 5:1
Všestranný poměr zoomu 5:1 vám poskytuje 5krát větší zvětšení při vysokém výkonu než při nízkém výkonu (rozsahy zvětšení modelu mohou být k dispozici v rozsahu 5x: 1-5, 2-10, 3-15, 4-20 atd. ), takže si můžete upravit zvětšení tak, abyste našli dokonalou rovnováhu mezi zvětšením a zorným polem pro každou situaci. Čím větší je poměr zoomu, tím univerzálnější může být jeden dalekohled.

PROFESIONÁLNÍ OPTICKÝ SYSTÉM
Profesionální optický systém Leupold nabízí bezkonkurenční propustnost světla, která je navržena tak, aby překonala ty nejnáročnější světelné podmínky, špičkovou redukci odlesků pro čistý obraz v ostrém, přímém světle a rozlišení a čistotu, kterou profesionální střelci požadují.

TECHNOLOGIE POHYBOVÉHO SENZORU (MST™)
Technologie Motion Sensor Technology (MST™) prodlužuje životnost baterie tím, že automaticky deaktivuje osvětlené nitkové kříže po pěti minutách nečinnosti a poté se okamžitě znovu aktivuje, jakmile je detekován pohyb.

VODOTĚSNÉ, ODOLNÉ PROTI MLZE A NÁRAZŮM
Leupold je průkopníkem moderní vodotěsné a zamlžovací technologie využívající pokročilé vnitřní plyny a metody těsnění, které odolávají extrémním teplotám, změnám nadmořské výšky a otřesům, takže vnitřky optiky zůstávají bez vlhkosti a křišťálově čisté po celý život.

Detailní EN popis zde: https://www.leupold.com/mark-5hd-3-6-18x44-m5c3-ffp-pr1-mil

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: první
Zoom: 3,6-18x
MOA / MRAD: MRAD
Průměr objektivu: 44 mm
Průměr tubusu: 35 mm
Podsvícení: ANO
Model: Puškohled Leupold, MARK 5HD, 3,6-18x44, M5C3 FFP, osnova PR1-MIL, tubus 35mm, černý
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: