Ochranný filtr Kowa TP-105FT

Kód: 886087
Značka: Kowa
4 925 Kč 4 070 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Filtr Kowa TP-105FT pomáhá chránit čočky objektivů z čistého fluoritového krystalu Kowa TSN-99 PROMINAR. Díky povrchové úpravě odpuzující olej a vodu je dokonalým doplňkem pro každého majitele této prémiové optiky.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Kompatibilní produkty: Kowa TSN-99 PROMAINR

Drsné prostředí, jako je písek a sůl na pobřeží, náhodný pád ze stativu nebo kontakt s ostrým předmětem, to vše může poškodit nejcitlivější a nejcennější oblast dalekohledu - čočku objektivu, což často způsobí neopravitelné poškození povlaků a samotný objektiv.

Poškození přední čočky objektivu může drasticky snížit optický výkon vašeho dalekohledu a je to jedna z nejnákladnějších oprav k nápravě, zvláště pokud vlastníte model Kowa z čistého fluoritového krystalu. Často je jedinou možností kompletní výměna přední čočky objektivu za vysoké náklady.

Na tento typ poškození se nevztahuje záruka výrobce, což znamená možnou nákladnou a zdlouhavou opravu.

Společnost Kowa doporučuje použití ochranného filtru k ochraně dalekohledu Kowa. Všechny pozorovací dalekohledy Kowa jsou pohodlně vybaveny filtračním kroužkem* (funkce často není součástí modelů jiných výrobců) umožňující připojení filtru. Toto příslušenství pomůže výrazně snížit riziko poškození čočky objektivu, zabrání nákladným opravám a v konečném důsledku prodlouží životnost a radost z vašeho dalekohledu.

Filtr je prodejný pouze jako příslušenství k pozorováku Kowa. Ne samostatně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: