Nightforce NX8 4-32x50mm, F1, Mil-XT, FDE

Kód: 886631
77 121 Kč 63 736 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Při zvětšení 32x trefíte i ty nejmenší cíle na tu největší vzdálenost. Naproti tomu při zoomu 4x jste připraveni na blízké či pohybující se cíle.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

"Protože tu ještě puškohled, jako tento, nebyl"
 
Při zvětšení 32x trefíte i ty nejmenší cíle na tu největší vzdálenost. Naproti tomu při zoomu 4x jste připraveni na blízké či pohybující se cíle. Tato veliká škála zvětšení, ve spojení s absolutní čistotou obrazu, rozlišením barev a absencí optických vad jako chromatická aberace, Vám otevírá dveře do světa všestrannosti a přináší jistotu zásahu, ať už se objevíte v jakékoli situaci.
 
Puškohled NX8 4-32x50 má, co se značky Nightforce Optics týče, standardní vybavení - funkci ZeroStop pro snadné nastavení a srovnání záměrného kříže do nuly, podsvícení kříže DigIllum, stejně tak nechybí nastavení paralaxy na boku tubusu. Navíc, vyjímečné zvětšení se skrývá v puškohledu, který je dlouhý pouhých 340 mm a váží 811 g. Garantujeme, že takovýto puškohled jste ještě neměli a to se brzy změní.
 
  • Záměrný kříž MIL-XT je navržen tak, aby splnil požadavky dnešních závodních střelců na velké vzdálenosti
  • MIL-XT má jednoduchoumalou tečku uprostřed a hlavní horizontální a vertikální linky s dílci po 0.2 MRAD, kde je každý MRAD očíslován, aby bylo přenášení jednoduché a rychlé i za ztížených podmínek
  • Pod hlavní horizontální linkou jsou tečky od sebe vzdálené po 0.2 MRAD, každý celý MRAD je znázorněn silnější tečkou

 

nightforce-nx8-4-32x50mm-f1-horus-tremor3-fde-7

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: první
Zoom: 4-32x
MOA / MRAD: MRAD
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: ANO
Model: NX8 4-32x50 mm F1 MIL-XT
Rozsah výškové korekce: 26 MRAD
Rozsah stranové korekce: 20 MRAD
Jeden klik: 0.1 MRAD
Paralaxa: Nastavitelná od 10 m
Průměr výstupní pupily: 4x: 7.3 mm / 32x: 1.6 mm
Vzdálenost výstupní pupily: 87.6 mm
Zorné pole ve 100 m: 4x: 8.7 m / 32x: 1.5 m
Celková délka: 340 mm
Hmotnost: 811 g
Délka uchycení: 145.5 mm
PTL (Power Throw Lever - zoomovací páka): Standard
Záměrný kříž: MIL-XT
ZeroStop: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Puškohledy Nightforce : jsou jedny z nejznámějších puškohledů pro policejní, vojenské ale i sportovní střelce. Přestože jsou rozšířeny v mnoha jednotkách, tak ale překvapivě tato značka má daleko majoritnější postavení mezi střelci sportovními než mezi taktickými ostřelovači (kde je sice rozšířená, ale ne až tolik jako u sportovních střelců)
  • Puškohledy ATACR : jsou z mého pohledu jedny z nejlepších puškohledů v současné nabídce Nightforce. Použitelné jak pro sportovní tak armádní, policejní a taktické účely. Jsou výbornou volbou, ať již potřebujete výbornou optiku pro jakoukoliv střelbu.
  • Puškohledy B.E.A.S.T : jsou odpovědí na současné armádní tendery, kde je časo požadována první fokální rovina. Mají tubus 34mm a neuvěřitelné sklo. Jejich odolnost je určuje pro armádní, policejní a taktické jednotky. 
  • Puškohledy Competition : jsou nové puškohledy dizajnované podle požadavků sportovních střelců. S velkým zvětšením, středovou paralaxou a výkonem který Vás "překvapí" ... překvapí? ... Ne nepřekvapí, od těchto puškohledů se očekává, takže nepřekvapí. Ale nadchne Vás.
  • Puškohledy NX8 : jsou velmi zajímavou sportovní (a loveckou) variantou se zvětšením 8x a přitom při rozumné váze. Ano ATACR 1-8 podává lepší optický výkon, ale je výrazně těžší. Takže pro ty kteří potřebují kvalitní a lehkou optiku na závody ... je tu NX8
  • Puškohledy NF : jsou puškohledy pro terčové sportovní střelce a jsou velmi uznávány a krom některých značek speciálů BR silně dominují terčovým disciplínám
  • Puškohledy NXS : jsou zase modely které jsou hojně rozšířeny v taktických jednotkách pro svou spolehlivost a odolnost.