Nightforce NX8 - 4-32x50 mm F2 - ZeroStop - .1 MRAD - PTL - MIL-CF2D

Kód: 885241
69 201 Kč 57 191 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Osminásobný rozdíl mezi nejmenším a největším zvětšení Vám přináší nová řada puškohledů Nightforce NX8, tentokrát s osnovou v druhé fokální rovině.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Při zvětšení 32x trefíte i ty nejmenší cíle na tu největší vzdálenost. Naproti tomu při zoomu 4x jste připraveni na blízké či pohybující se cíle. Tato veliká škála zvětšení, ve spojení s absolutní čistotou obrazu, rozlišením barev a absencí optických vad jako chromatická aberace, Vám otevírá dveře do světa všestrannosti a přináší jistotu zásahu, ať už se objevíte v jakékoli situaci.

Záměrný kříž MIL-CF2D byl vyvinut ze svého prvofokálního příbuzného MIL-C s přidáním funkcí pro lepší využití lovci a střelci na dlouhou vzdálenost, kteří mají druhou fokální rovinu raději. Středová tečka veliksoti 0.05 MRAD, stupnice po 0.2 MRAD a označení každého celého miliradiánu zaručí přesnou zássah ať už při střelbě na tečku nebo při přenášení. Linky kříže jsou dost tenké, aby nebránily ve sledování cíle, na druhou stranu jsou dost viditelné, aby jste mohli rychle přečíst důležité informace. U tohoto puškohledu máte navíc možnost odečítat informace při zvětšení 16x a 32x, můžete si tak vybrat mezi maximálním zvětšením nebo velkým zorným polem. 

nightforce-nx8-4-32x50-mm-f2-zerostop-1-mrad-ptl-m-2

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: druhá
Zoom: 4-32x
MOA / MRAD: MRAD
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: ANO
Model: NX8 4-32x50 mm F2 MIL-CF2D
Rozsah stranové korekce: 20 MRAD
Rozsah výškové korekce: 26 MRAD
Jeden klik: 0.1 MRAD
Paralaxa: Nastavitelná od 10 m
Průměr výstupní pupily: 4x: 6.7 mm / 32x: 1.6 mm
Vzdálenost výstupní pupily: 88 mm
Zorné pole ve 100 m: 4x: 8.7 m / 32x: 1.5 m
Celková délka: 343 mm
Hmotnost: 819 g
Délka uchycení: 145 mm
Záměrný kříž: MIL-CF2D
ZeroStop: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Puškohledy Nightforce : jsou jedny z nejznámějších puškohledů pro policejní, vojenské ale i sportovní střelce. Přestože jsou rozšířeny v mnoha jednotkách, tak ale překvapivě tato značka má daleko majoritnější postavení mezi střelci sportovními než mezi taktickými ostřelovači (kde je sice rozšířená, ale ne až tolik jako u sportovních střelců)
  • Puškohledy ATACR : jsou z mého pohledu jedny z nejlepších puškohledů v současné nabídce Nightforce. Použitelné jak pro sportovní tak armádní, policejní a taktické účely. Jsou výbornou volbou, ať již potřebujete výbornou optiku pro jakoukoliv střelbu.
  • Puškohledy B.E.A.S.T : jsou odpovědí na současné armádní tendery, kde je časo požadována první fokální rovina. Mají tubus 34mm a neuvěřitelné sklo. Jejich odolnost je určuje pro armádní, policejní a taktické jednotky. 
  • Puškohledy Competition : jsou nové puškohledy dizajnované podle požadavků sportovních střelců. S velkým zvětšením, středovou paralaxou a výkonem který Vás "překvapí" ... překvapí? ... Ne nepřekvapí, od těchto puškohledů se očekává, takže nepřekvapí. Ale nadchne Vás.
  • Puškohledy NX8 : jsou velmi zajímavou sportovní (a loveckou) variantou se zvětšením 8x a přitom při rozumné váze. Ano ATACR 1-8 podává lepší optický výkon, ale je výrazně těžší. Takže pro ty kteří potřebují kvalitní a lehkou optiku na závody ... je tu NX8
  • Puškohledy NF : jsou puškohledy pro terčové sportovní střelce a jsou velmi uznávány a krom některých značek speciálů BR silně dominují terčovým disciplínám
  • Puškohledy NXS : jsou zase modely které jsou hojně rozšířeny v taktických jednotkách pro svou spolehlivost a odolnost.