Nightforce NX8 - 2.5-20x50 mm F2 - ZeroStop - .1 MRAD - PTL - MIL-CF2

Kód: 885239
65 241 Kč 53 918 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Osminásobný rozdíl mezi nejmenším a největším zvětšení Vám přináší nová řada puškohledů Nightforce NX8, tentokrát novinka v podobě druhé fokální roviny.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Existuje důvod, proč je u silnějších puškohledů rozdíl mezi nejmenším a největším zvětšením čtyř, pěti až šestinásobný. Zatímco je možné zkonstruovat puškohled s tímto rozdílem osminásobným, postavit takový puškohled s výjimečně čistým obrazem, vysokým rozlišením, věrným podáním barev a vysokou světelností při jakémkoli zvětšení napříč celým spektrem zoomu byl nepřekonatelný problém pro konstruktéry optických zařízení. Až doteď! Nový puškohled Nightforce NX8 2.5-20x50 F2 dominuje v jakékoli situaci, v jakémkoli prostředí, kdekoli na Zemi, na téměř jakoukoli vzdálenost. Podsvícený záměrný kříž technologií DigIllum, funkce ZeroStop pro jednoduchý návrat kříže do nuly, zoomovací páčka - to už jsou standardy značky Nightforce Optics a nechybí ani u tohoto kousku.

Záměrný kříž MIL-CF2 byl vyvinut ze svého prvofokálního příbuzného MIL-C s přidáním funkcí pro lepší využití lovci a střelci na dlouhou vzdálenost, kteří mají druhou fokální rovinu raději. Středová tečka veliksoti 0.05 MRAD, stupnice po 0.2 MRAD a označení každého celého miliradiánu zaručí přesnou zássah ať už při střelbě na tečku nebo při přenášení. Linky kříže jsou dost tenké, aby nebránily ve sledování cíle, na druhou stranu jsou dost viditelné, aby jste mohli rychle přečíst důležité informace. 

nightforce-nx8-2.5-20x50-mm-f2-zerostop-1-mrad-ptl-0.png.big

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: druhá
Zoom: 2.5-20x
MOA / MRAD: MRAD
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: ANO
Model: NX8 2.5-20x50 mm F2 MIL-CF2
Rozsah stranové korekce: 23 MRAD
Rozsah výškové korekce: 32 MRAD
Jeden klik: 0.1 MRAD
Paralaxa: Nastavitelná od 10 m
Průměr výstupní pupily: 2.5x: 5.9 mm / 20x: 2.5 mm
Vzdálenost výstupní pupily: 88 mm
Zorné pole ve 100 m: 2.5x: 12.2 m / 20x: 2 m
Celková délka: 308 mm
Hmotnost: 811 g
Délka uchycení: 138 mm
PTL (Power Throw Lever - zoomovací páka): Standard
Záměrný kříž: MIL-CF2
ZeroStop: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Puškohledy Nightforce : jsou jedny z nejznámějších puškohledů pro policejní, vojenské ale i sportovní střelce. Přestože jsou rozšířeny v mnoha jednotkách, tak ale překvapivě tato značka má daleko majoritnější postavení mezi střelci sportovními než mezi taktickými ostřelovači (kde je sice rozšířená, ale ne až tolik jako u sportovních střelců)
  • Puškohledy ATACR : jsou z mého pohledu jedny z nejlepších puškohledů v současné nabídce Nightforce. Použitelné jak pro sportovní tak armádní, policejní a taktické účely. Jsou výbornou volbou, ať již potřebujete výbornou optiku pro jakoukoliv střelbu.
  • Puškohledy B.E.A.S.T : jsou odpovědí na současné armádní tendery, kde je časo požadována první fokální rovina. Mají tubus 34mm a neuvěřitelné sklo. Jejich odolnost je určuje pro armádní, policejní a taktické jednotky. 
  • Puškohledy Competition : jsou nové puškohledy dizajnované podle požadavků sportovních střelců. S velkým zvětšením, středovou paralaxou a výkonem který Vás "překvapí" ... překvapí? ... Ne nepřekvapí, od těchto puškohledů se očekává, takže nepřekvapí. Ale nadchne Vás.
  • Puškohledy NX8 : jsou velmi zajímavou sportovní (a loveckou) variantou se zvětšením 8x a přitom při rozumné váze. Ano ATACR 1-8 podává lepší optický výkon, ale je výrazně těžší. Takže pro ty kteří potřebují kvalitní a lehkou optiku na závody ... je tu NX8
  • Puškohledy NF : jsou puškohledy pro terčové sportovní střelce a jsou velmi uznávány a krom některých značek speciálů BR silně dominují terčovým disciplínám
  • Puškohledy NXS : jsou zase modely které jsou hojně rozšířeny v taktických jednotkách pro svou spolehlivost a odolnost.