Nightforce NX8 - 2.5-20x50 mm F1 - ZeroStop - .1 MRAD - PTL - Horus TReMoR3

Kód: 884201
76 032 Kč 62 836 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Osminásobný rozdíl mezi nejmenším a největším zvětšení Vám přináší nová řada puškohledů Nightforce NX8.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

"Pravděpodobně jediný puškohled, který kdy budete potřebovat". Existuje důvod, proč je u silnějších puškohledů rozdíl mezi nejmenším a největším zvětšením čtyř, peti až šestinásobný. Zatímco je možné zkonstruovat puškohled s tímto rozdílem osminásobným, postavit takový puškohled s výjimečně čistým obrazem, vysokým rozlišením, věrným podáním barev a vysokou světelností při jakémkoli zvětšení napříč celým spektrem zoomu byl nepřekonatelný problém pro konstruktéry optických zařízení. Až doteď! Nový puškohled Nightforce NX8 2.5-20x50 F1 dominuje v jakékoli situaci, v jakémkoli prostředí, kdekoli na Zemi, na téměř jakoukoli vzdálenost. Podsvícený záměrný kříž technologií DigIllum, funkce ZeroStop pro jednoduchý návrat kříže do nuly, zoomovací páčka - to už jsou standardy značky Nightforce Optics a nechybí ani u tohoto kousku.

884200_0.5-20x50-mm-f1-zerostop-25-moa-ptl-moar-2.jpg.big

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: první
Zoom: 2.5-20x
MOA / MRAD: MRAD
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: ANO
Model: NX8 2.5-20x50 mm F1 Horus TReMoR3
Rozsah výškové korekce: 32 MRAD
Rozsah stranové korekce: 23 MRAD
Jeden klik: 0.1 MRAD
Paralaxa: Nastavitelná od 10 m
Průměr výstupní pupily: 2.5x: 7.1 mm / 20x: 2.5 mm
Vzdálenost výstupní pupily: 87.5 mm
Zorné pole ve 100 m: 2.5x: 13.9 m / 20x: 2.3 m
Celková délka: 305 mm
Hmotnost: 802 g
Délka uchycení: 138.2 mm
PTL (Power Throw Lever - zoomovací páka): Standard
Záměrný kříž: Horus TReMoR3 - voj. mat.
ZeroStop: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Puškohledy Nightforce : jsou jedny z nejznámějších puškohledů pro policejní, vojenské ale i sportovní střelce. Přestože jsou rozšířeny v mnoha jednotkách, tak ale překvapivě tato značka má daleko majoritnější postavení mezi střelci sportovními než mezi taktickými ostřelovači (kde je sice rozšířená, ale ne až tolik jako u sportovních střelců)
  • Puškohledy ATACR : jsou z mého pohledu jedny z nejlepších puškohledů v současné nabídce Nightforce. Použitelné jak pro sportovní tak armádní, policejní a taktické účely. Jsou výbornou volbou, ať již potřebujete výbornou optiku pro jakoukoliv střelbu.
  • Puškohledy B.E.A.S.T : jsou odpovědí na současné armádní tendery, kde je časo požadována první fokální rovina. Mají tubus 34mm a neuvěřitelné sklo. Jejich odolnost je určuje pro armádní, policejní a taktické jednotky. 
  • Puškohledy Competition : jsou nové puškohledy dizajnované podle požadavků sportovních střelců. S velkým zvětšením, středovou paralaxou a výkonem který Vás "překvapí" ... překvapí? ... Ne nepřekvapí, od těchto puškohledů se očekává, takže nepřekvapí. Ale nadchne Vás.
  • Puškohledy NX8 : jsou velmi zajímavou sportovní (a loveckou) variantou se zvětšením 8x a přitom při rozumné váze. Ano ATACR 1-8 podává lepší optický výkon, ale je výrazně těžší. Takže pro ty kteří potřebují kvalitní a lehkou optiku na závody ... je tu NX8
  • Puškohledy NF : jsou puškohledy pro terčové sportovní střelce a jsou velmi uznávány a krom některých značek speciálů BR silně dominují terčovým disciplínám
  • Puškohledy NXS : jsou zase modely které jsou hojně rozšířeny v taktických jednotkách pro svou spolehlivost a odolnost.