Nightforce ATACR 1-8x24mm, F1, FC-DMx, FDE

Kód: 886632
99 872 Kč 82 539 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Puškohled Nightforce ATACR 1-8x24 je navržena postaven jako ultimární puškohled s nízkym variabilním zvětšením. Uvnitř najdete dokonalé ED sklo, inteligentní záměrný kříž FC-DMx s jasným přísvitem.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

 • Puškohledy Nightforce jsou velmi ceněny pro svou kvalitu, robustnost a výdrž i v těžkých bojových podmínkách
 • Primární určení: armádní a policejní složky, ale i sportovní střelci a lovci
 • Užití: přesná střelba na dlouhé vzdálenosti, střelba s vysokým využitím světelnosti
 • Jednoduchá ale funkční nabídka záměrných křížů
 • 20 letá záruka od výrobce
 • Vysoce ceněná značka mezi profesionály

Puškohled Nightforce ATACR 1-8x24 je navržena postaven jako ultimární puškohled s nízkym variabilním zvětšením. Uvnitř najdete dokonalé ED sklo, inteligentní záměrný kříž FC-DMx s jasným přísvitem i za denního světla, nízké komínky, absolutní spolehlivost a zorné pole při 1x zoomu srovnatelné s otevřenými kolimátory, ale s mnohem lepší přesností. Na délku měří lehce přes 25 cm a váží necelých 600 gramů. I za denního světla viditelný podsvícený střední bod umožňuje rychlé naměření na cíl, stejně jako je tomu u kolimátorů (red-dot). Naproti těm má ale tento puškohled možnost osminásobného zoomu, díky kterému lokalizujete, identifikujete a trefíte cíl na maximální efektivní vzdálenost většiny zbraní. Inteligentní záměrný obrazec FC-DMx v první fokální rovině nabídne odrážky pro snadné přenášení. Nízké komínky nastavení korekcí jsou schované pod krytkou, aby nedošlo k nechtěnému přenastavení. Pro snadné a rychlé nastavení zoomu poslouží integrovaná zoomovací páčka. 

Záměrný kříž FC-DMx je evolucí staršího kříže FC-DM. I tento má jasné podsvícení, které snadno uvidíte i za jasného denního svěla, ať už při 1x nebo 8x zoomu. Segmentovaný kruh okolo středu byl zvětšen z průměru 2 MRAD na 4 MRAD a je nyní tenčí. Tento otevřený prostor uprostřed obrazce Vám dává nerůšený průhled a tím možnost se rychle rozhodnout, zda střílet nebo ne. Středová tečka o průměru 0,2 MRAD (0,7 MOA) přináší precizní záměrný bod por přesnou střelbu při 8x zoomu. 

nightforce-atacr-1-8x24mm-f1-fc-dmx-fde-1

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy na dlouhé zbraně
Fokální rovina: první
Zoom: 1-8x
MOA / MRAD: MRAD
Průměr objektivu: 24 mm
Průměr tubusu: 34 mm
Podsvícení: ANO
Model: ATACR 1-8x24 FC-DMx
Rozsah výškové korekce: 30 MRAD
Rozsah stranové korekce: 30 MRAD
Jeden klik: 0.1 MRAD
Paralaxa: Pevná na 125 m
Průměr výstupní pupily: 1x: 11,3 mm / 8x: 3,2 mm
Vzdálenost výstupní pupily: 95 mm
Zorné pole ve 100 m: 1x: 32 m / 8x: 4,4 m
Celková délka: 256 mm
Hmotnost: 595 g
Délka montáže: 144 mm
PTL (Power Throw Lever - zoomovací páka): Standard
Záměrný kříž: FC-DMx
ZeroStop: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • Puškohledy Nightforce : jsou jedny z nejznámějších puškohledů pro policejní, vojenské ale i sportovní střelce. Přestože jsou rozšířeny v mnoha jednotkách, tak ale překvapivě tato značka má daleko majoritnější postavení mezi střelci sportovními než mezi taktickými ostřelovači (kde je sice rozšířená, ale ne až tolik jako u sportovních střelců)
 • Puškohledy ATACR : jsou z mého pohledu jedny z nejlepších puškohledů v současné nabídce Nightforce. Použitelné jak pro sportovní tak armádní, policejní a taktické účely. Jsou výbornou volbou, ať již potřebujete výbornou optiku pro jakoukoliv střelbu.
 • Puškohledy B.E.A.S.T : jsou odpovědí na současné armádní tendery, kde je časo požadována první fokální rovina. Mají tubus 34mm a neuvěřitelné sklo. Jejich odolnost je určuje pro armádní, policejní a taktické jednotky. 
 • Puškohledy Competition : jsou nové puškohledy dizajnované podle požadavků sportovních střelců. S velkým zvětšením, středovou paralaxou a výkonem který Vás "překvapí" ... překvapí? ... Ne nepřekvapí, od těchto puškohledů se očekává, takže nepřekvapí. Ale nadchne Vás.
 • Puškohledy NX8 : jsou velmi zajímavou sportovní (a loveckou) variantou se zvětšením 8x a přitom při rozumné váze. Ano ATACR 1-8 podává lepší optický výkon, ale je výrazně těžší. Takže pro ty kteří potřebují kvalitní a lehkou optiku na závody ... je tu NX8
 • Puškohledy NF : jsou puškohledy pro terčové sportovní střelce a jsou velmi uznávány a krom některých značek speciálů BR silně dominují terčovým disciplínám
 • Puškohledy NXS : jsou zase modely které jsou hojně rozšířeny v taktických jednotkách pro svou spolehlivost a odolnost.