Unity FTC OMNI Magnifier Mount

Kód: 1237
9 100 Kč 7 521 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

FAST™ je řada optických držáků a platforem, které poskytují koncovým uživatelům rychlejší zamíření než standardní výškové držáky.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

FAST™ je řada optických držáků a platforem, které poskytují koncovým uživatelům rychlejší zamíření než standardní výškové držáky. 2,26” optická výška středové linie poskytuje rychlejší/snazší nalezení nitkového kříže při nošení elektronických sluchátek/komunikačních sluchátek, brýlí pro noční vidění a plynových masek a umožňuje rychlejší vizuální zpracování bojiště podporou pozice hlavy vzhůru. Pozice hlavy nahoru také pomáhá uživatelům udržovat neutrální polohu páteře, která je pohodlnější při nošení přileb, nosičů talířů a jiného těžkého vybavení.

Držáky zvětšovacích modulů FAST™ FTC jsou vybaveny vůbec prvním mechanismem Flip-To-Center (FTC) (přihlášeným k patentování), který poskytuje úplné uložení do stopy přijímače zbraně, aniž by zakrýval obraz zaměřovače hostitelské optiky. To poskytuje nejvyšší optickou schopnost s nejnižším profilem během všech provozních režimů. Revoluční funkce FTC zcela řeší problém způsobený staršími otočnými držáky zvětšovacích modulů (když je zvětšovací modul odpojen, visí na boku zbraně, což představuje velké nebezpečí zachycení). Držáky zvětšovacích modulů FAST™ FTC toto nebezpečí zcela eliminují.

Držák zvětšovacích modulů FAST™ OMNI Flip-To-Center je kompatibilní s řadou od společností EOTech, Vortex Optics, Trijicon a Sig Sauer. Kompletní seznam viz popis níže.

Držáky zvětšovacích modulů FAST™ FTC jsou dodávány s patentovanou pákou QD Auto-Lock™ společnosti American Defense Manufacturing®.

Kompatibilní s: 
EOTech G23, G30, G33, G43, G45
Vortex Optics VMX-3T, Micro3X, Micro6X
Trijicon 3X MAG-C
Sig Sauer Juliet3X, Juliet4X, Juliet Micro3X

unity9

Doplňkové parametry

Kategorie: Montáže a montážní kroužky
Připevnění: picatinny - rychloupínací
Rozměry: 2.25″(L) x 2.64″(W) x 3.42″(H)
Hmotnost: 4.4 oz.
Materiál: 7075-T6 Aluminum
Položka byla vyprodána…

UNITY OMNI MOUNT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: