Dálkoměr Leupold, RX-2800 TBR/W (True Ballistic Range) s dosahem 2550m !, černý

Kód: LEU171910
Značka: Leupold
19 711 Kč 16 290 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Profi dálkoměr který měří s přesností 1/2 yardu až do vzdálenosti 2800 yds ! Zároveň změří i opravdovou "balistickou" vzdálenost s ohledem na sklon.

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
u nás můžete platit přes platební bránu
Exklusivní produkty
Exkluzivní produkty
i ty se pro vás pokoušíme zajistit
Přes 9000 výdejních míst
Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR
Podpora 24/7
Podpora 24/7
na e-mailu jsme prakticky neustále

Detailní popis produktu

Střelba na velké vzdálenosti otestuje vaše limity při každém výstřelu, což je místo, kde přichází na řadu digitální dálkoměr RX®-2800 TBR®/W Alpha IQ™. S přesností 1/2 yardu až 2 800 yardů, 7násobným zvětšením a snadným - pro čtení červeného OLED displeje, tento bleskově rychlý dálkoměr zaručeně rozšíří vaše dovednosti. Alpha IQ™ umožňuje dosahování menších cílů rychleji než kdy předtím, zatímco naše technologie True Ballistic Range® (TBR®) bere v úvahu úhel vaší střely a balistiku vaší pušky. Jděte dále ještě rychleji s novým digitálním dálkoměrem RX®-2800 TBR®/W Alpha IQ™.

Technologie Leupold True Ballistic Range/Wind (TBR/W) posouvá přesnost na další úroveň tím, že nabízí 25 volitelných balistických skupin, které odpovídají vašemu preferovanému náboji.

TESTOVÁNO ZA EXTRÉMNÍHO POČASÍ
Zajišťujeme, aby naše optika fungovala v nejdrsnějších podmínkách tím, že ji vystavujeme teplotám v rozsahu od -40 stupňů Fahrenheita až do 160 stupňů Fahrenheita.

VODĚODOLNÝ
Dálkoměry Leupold RX jsou utěsněny proti povětrnostním vlivům pro zaručený výkon v drsných podmínkách, od sněhových bouří po silný déšť.

DÉŠŤ + MLHA
Režim posledního cíle pomáhá laseru prorazit vlhkost ve vzduchu, aby vám poskytl přesné údaje o vzdálenosti bez ohledu na počasí.

leu_spec_dal

Doplňkové parametry

Kategorie: Dálkoměry do ruky
Model: Dálkoměr Leupold, RX-2800 TBR/W (True Ballistic Range) s dosahem 2550m !, černý

Leupold, RX-2800 TBR/W (True Ballistic Range)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: